Fenerbahçe’den 4 önemli isimle imza

Fenerbahçe  yeni transferlerinden Nabil Dirar ve Idriss Carlos Kameni ile sözleşmeleri uzatılan Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde bugün düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attılar.
Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ile Asbaşkanlar Ali Yıldırım, Önder Fırat, Nihat Özbağı ve Teknik Direktör  Aykut Kocaman’ın da hazır bulduğu törende futbolcular , basın mensuplarının karşısına geçerek, açıklamalarda bulundular.
İlk olarak Asbaşkan  Ali Yıldırım’ın katılımıyla Volkan Demirel’in imza töreni gerçekleştirildi.

Asbaşkan Ali Yıldırım: “Bugün önemli bir gün”
Sözlerine Volkan Demirel gibi önemli bir ismin yuvada kalmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek başlayan Asbaşkan Ali Yıldırım,  “Değerli yönetim kurulu üyelerimiz, değerli hocamız ve değerli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Bugün önemli bir gün.  Fenerbahçe’nin 15 yıl kalesini koruyan kardeşimiz Volkan’ın imzasında bir aradayız. Yuvada kaldığı için teşekkürler, başka şansı da yok. Volkan’ı çok seviyoruz ve burada kaldığı için teşekkür ederiz. Sözleşmesinin süresine gelirsek; Volkan istediği sürece burada.” dedi.

Volkan Demirel:  “Herkes nasıl bir Fenerbahçeli olduğumu biliyor”
Volkan Demirel, imza töreninde yaptığı açıklamada Herkese hoş geldiniz demek istiyorum. Buradan ve bundan başka bir şeyi düşünmedim. 15 yıldır hizmet etiğimi, nasıl bir Fenerbahçeli olduğumu herkes biliyor. Bedenim, vücudum, aklım her zaman Fenerbahçe’dir. Kendi adıma hayırlı uğurlu olsun inşallah.” şeklinde konuştu.
 
 
Asbaşkan Nihat Özbağı: “Uzun yıllar bu formayı terletmesini diliyorum”
Sözlerine herkese hoş geldiniz” diyerek başlayan Asbaşkanımız Nihat Özbağı, “Hasan Ali sevdiğimiz bir futbolcu kardeşimiz. İnşallah uzun yıllar beraber olacağız. Hem kendisi için hem de bizim için hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.


İmza töreninde konuşan Hasan Ali Kaldırım,  3 yıllık sözleşme imzaladım. Fenerbahçe’ye ilk attığım imzam hayatımdaki en önemli imzamdı. Bu da ikinci imzam oldu. Çok mutluyum. O yüzden Başkanımıza ve Yönetici ağabeylerimize, Aykut hocama çok teşekkür ederim. Fenerbahçe’nin parçası olmak maddi güçle mümkün değil, o yüzde bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı mutluyum. Umarım uzun seneler burada forma giyerim. dedi.
 
 
 
 
Yeni transfer Nabil Dirar, Fenerbahçe’ye şampiyonluklar ve kupalara kazanmak için geldiğini söyledi.
Basın mensuplarına yaptığı açıklamada büyük bir kulübe geldiğini ifade eden Dirar,  “Öncelikle değerli yöneticimize söylediği güzel sözler için teşekkür ediyorum. Umarım bu kulübü destekleyen insanları hayal kırıklığına uğratmam. Buraya kupalar ve şampiyonluklar kazanmak için geldim. Umuyorum takıma kaktı sağlarım. Artık kariyerimin sonlarına doğru geliyorum. Kariyerimi burada bitirmek benim için keyifli olacak.  İyi işler yapıp burada kariyerimi güzel bir şekilde bitirmeyi umuyorum. İyi işler yaparak başarılar kazanıp  taraftarlar beni unutmaz. dedi.

 
Kaleci Idriss Carlos Kameni,imza töreninde şöyle konuştu Öncelikle herkese merhabalar. Değerli yöneticimizin sözlerinden dolayı teşekkürler. Böylesine büyük bir kulübün parçası olmak harika. Fenerbahçe ile ilgili hiç şüphem yoktu. Dünya futbolundaki yerini biliyorum. Fenerbahçe, dünyanın en iyilerinden,  Türkiye’nin de en iyi kulübüdür. Her zaman takıma katkı sağlamaya önem vereceğim. Teknik ekibin emrindeyim. Umarım çok sayıda kupalar kazanırız. Aynı zamanda burada uzun yıllar forma giyen Mehmet Topal ve Volkan Demirel’e teşekkür ederim, çok sıcak bir karşılama yaptılar. Burada daha önce Yobo ve Webo gibi oyucular da forma giydi. Takım arkadaşlarımın da desteğiyle adaptasyonumu en kısa sürede atlatacağımı düşünüyorum. Umarım her şey iyi gider.
sutgol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir